УМОВИ ДОСТАВКИ

Ми відправляємо замовлення у зручне для вас відділення Укрпошти або "Нової пошти" протягом 1-2 днів. Вартість доставки оплачує одержувач. Якщо вам зручніше отримати ваше замовлення за вказаною адресою, у вас є можливість скористатися адресною доставкою, вартість якої оплачує одержувач.

Відправка замовлень відбувається з понеділка по п'ятницю. Якщо замовлення оплачене до 14:00, відправка відбувається в той же день. Клієнт отримує номер для відстежування посилки через SMS-розсилку.

У випадку, якщо клієнт не забрав посилку, вона зберігається на складі компанії "Нова пошта" протягом 5 днів, після чого автоматично повертається в магазин. Якщо вам необхідно продовжити термін зберігання посилки, вам слід повідомити нам про це за тел. 095-400-33-04, 067-140-63-16. Зберігання посилок на складі "Нової пошти" більше 5 днів платне. 

 

Увага! Якщо ви відмовляєтесь від замовлення уже після його відправки, ми вимушені оплатити всі витрати щодо доставки, у т. ч. повернення та зберігання. Ідучи на зустріч вам, ми розраховуєммо на вашу відповідальність! Будь ласка, переконайтеся, що ви зможете прийняти ваше замовлення в обумовлені строки. Повернення коштів покупцеві буде виконано з урахуванням коштів, витрачених на доставку та повернення товару.

 

Доставку в АР Крим не виконуємо. Доставка в Луганську та Донецкую області можлива за умови роботи транспортних компаній України.

УМОВИ ОПЛАТИ

Відправка замовлення відбувається після повної передплати вартості замовлення на карту Приват банку (без додаткових комісій). 

Реквізити для оплати ви отримуєте в SMS-поведомленні або через Viber на указаний вами номер. 

Просимо після оплати повідомити наших менеджерів.