top of page
DSC_0167.jpg

Наша історія

Слінгобутік Okrosh - сімейний проект, який з'явився в 2014 році, зростав та розвивався разом з нашим малюком, також огорнений любов'ю та турботою. Ми намагалися зібрати тільки найкращі товари для батьківства, і одними із найзручніших помічників мами і тата, на нашу думку, є слінги та ерго рюкзаки, які дарують свободу батькам та дають можливість малюку завжди і всюди насолоджуватися любов'ю та теплом найрідніших йому людей. 

 

В 2016 році на світ з'явилися перші слінги нашої власної торгової марки, ми випустили першу колекцію трикотажних слінгів-шарфів із бавовни преміум класу, супроводжуючи їх професійними інструкціями. Наступного року асортимент нашої марки доповнився слінгами з кільцями та май-слінгами, які я власноруч створюю, дбайливо добираючи тканини, які відповідають усім вимогам безпечного та комфортного слінгоносіння. 

 

Нашою метою є створення слінгів, які викликають довіру молодих батьків, є простими і зрозумілими у використанні. Купуючи у нас слінг, ви можете розраховувати на допомогу професійного слінгоконсультанта і бути впевненим у безпеці обраної переноски.

З початком війни ми вимушені були закрити наш слінгобутік. Зараз на сайті опубліковано статті на тему слінгоносіння, і я сподіваюсь, ця інформація допоможе вам розібратися із видами слінгів та способами їх використання.

Марія Зеленецька,​

слінгоконсультантка,

членкиня Всеукраїнської Асоціації Слінгоносіння

bottom of page